WEIMA Motorové Čerpadlo WMQGZ80-30
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: WMQGZ80-30
Rýchle dodanie tovaru do 24 hodín
Rýchle dodanie
expedujeme do 24 hodín
Kvalifikovaní odborníci na záhradnú techniku
Kvalifikovaní odborníci
na záhradnú techniku
Všetko o produkte motorové čerpadlo Weima WMQGZ80-30 • pohon na benzín • štvortaktný motor (4,78 kW / 6,5 PS) • olejové čidlo • palivová nádrž 3,6 l • max. prietok 60 000 l/h • rozmery 500 × 395 × 415 mm • hmotnosť 28 kg • priemer sacieho a vypúšťacieho otvoru: 80 mm • záruka 24 mesiacov Prostredníctvom motorového čerpadla Weima WMQGZ80-30 môžete ľahko prečerpať studničnú aj povrchovú vodu (z rieky, prirodzených i umelých nádrží a pod.) Tam, kam treba. Získate tak vodu na zavlažovanie záhrady, trávnika či záhonov, alebo k naplneniu akumulačnej nádrže. Rozmery čerpadla sú 500 × 395 × 415 mm a jeho hmotnosť je 28 kg. K efektívnemu prečerpaniu vody toto čerpadlo používa kvalitný jednovalcový štvortaktný motor s výkonom 4,78 kW / 6,5 PS. Vďaka nemu môže čerpadlom pretiecť až 60 000 litrov vody za hodinu. Maximálna sacia hĺbka je 5 m, maximálna výtlačná výška potom 30 m. Priemer sacieho a vypúšťacieho otvoru: 80 mm