WEIMA Motorové Čerpadlo WMQGZ40-20
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: WMQGZ40-20
Rýchle dodanie tovaru do 24 hodín
Rýchle dodanie
expedujeme do 24 hodín
Kvalifikovaní odborníci na záhradnú techniku
Kvalifikovaní odborníci
na záhradnú techniku
Všetko o produkte Motorové Čerpadlo Weima WMQGZ40-20 pohon na benzín štvortaktný motor (1,84 kW / 2,5 PS) olejové čidlo palivová nádrž 1,1 l max. prietok 27 000 l/h rozmery 350 × 300 × 420 mm hmotnosť 13 kg priemer sacieho a vypúšťacieho otvoru: 40 mm záruka 24 mesiacov Prostredníctvom motorového čerpadla Weima WMQGZ40-20 môžete ľahko prečerpať studničnú aj povrchovú vodu (z rieky, prirodzených i umelých nádrží a pod.) Tam, kam treba. Získate tak vodu na zavlažovanie záhrady, trávnika či záhonov, alebo k naplneniu akumulačnej nádrže. Rozmery čerpadla sú 350 × 300 × 420 mm a jeho hmotnosť je 13 kg. K efektívnemu prečerpaniu vody toto čerpadlo používa kvalitný jednovalcový štvortaktný motor s výkonom 1,84 kW / 2,5 PS. Vďaka nemu môže čerpadlom pretiecť až 27 000 litrov vody za hodinu. Maximálna sacia hĺbka je 7 m, maximálna výtlačná výška potom 20 m. Priemer sacieho a vypúšťacieho otvoru: 40 mm