Stĺpová vŕtačka GSB 20 LASER/500W
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Güde
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: GU-55209
Značka: Güde
stlpova vrtacka gsb 20 laser500w
Akcia DOPRAVA ZADARMO
Rýchle dodanie tovaru do 24 hodín
Rýchle dodanie
expedujeme do 24 hodín
Kvalifikovaní odborníci na záhradnú techniku
Kvalifikovaní odborníci
na záhradnú techniku
Sieťové pripojenie: 230 V
Frekvencia: 50 Hz
Trieda ochrany: I
Druh ochrany: IPX0
Výkon motora (P1): 500 W
Prevádzkový režim: S2 15 min
Otáčky vretena: 500 - 2600 min-1
Počet stupňov: 5
Zdvih vretena: 50 mm
Vyloženie: 140 mm
Rozpätie skľučovadla: 3 - 16 mm
Kužeľ skľučovadla: B16
Priemer vŕtania do ocele: 16 mm
Priemer vŕtania do dreva: 16 mm
Rozmery stola (ŠxH): 210 x 210 mm
Základňa (ŠxH): 300 x 435 mm s podlhovastými otvormi na pripevnenie zveráka
Priemer stĺpika: 70 mm
Maximálna vzdialenosť od skľučovadla k stolu: 590 mm
Maximálna vzdialenosť od skľučovadla k základni: 1200 mm
Typ prípojného kábla: H05VV-F
Dĺžka prípojného kábla: 2000 mm
Hladina akustického výkonu LWA: 71 dB
Rozmery (DxŠxV): 540 x 350 x 1450 mm