Solárny panel 200W, DEDRA DEZT0200
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: DEDRA
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: DEZT0200
Značka: DEDRA
DOPRAVA ZADARMO
Rýchle dodanie tovaru do 24 hodín
Rýchle dodanie
expedujeme do 24 hodín
Kvalifikovaní odborníci na záhradnú techniku
Kvalifikovaní odborníci
na záhradnú techniku
Prenosný solárny panel DEZT0200 je produkt používaný na nabíjanie elektrární s výkonom do 200 W, ako aj iných zariadení, ako sú tablety alebo smartfóny.
Technické údaje solárneho panela DEZT0200:
  • Výkon: 200 W
  • Účinnosť: >20%
  • Typ: monokryštalický
  • LED dióda: áno
  • Elektrické zásuvky:
    • USB 5V (2,4)
    • USB QC 3.0 (5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A)
    • USB C (5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, 15V/2A)
    • Jednosmerné napätie 12 V – 22,2 V (8,88 A)
  • Rozmery:
    • v zloženom stave: 535 x 480 x 80 mm
    • rozložený: 2830 x 480 x 6 mm