Solárny panel 100W, DEDRA DEZT0100
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: DEDRA
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: DEZT0100
Značka: DEDRA
DOPRAVA ZADARMO
Rýchle dodanie tovaru do 24 hodín
Rýchle dodanie
expedujeme do 24 hodín
Kvalifikovaní odborníci na záhradnú techniku
Kvalifikovaní odborníci
na záhradnú techniku
Prenosný solárny panel DEZT0100 je produkt používaný na nabíjanie elektrární s výkonom do 100 W, ako aj iných zariadení, ako sú tablety alebo smartfóny.
Technické údaje solárneho panela DEZT0100:
  • Výkon: 100 W
  • Účinnosť: >20%
  • Typ: monokryštalický
  • LED dióda: áno
  • Elektrické zásuvky:
    • USB 5V (2,4)
    • USB QC 3.0 (5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A)
    • USB C (5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, 15V/2A, výkon 60W)
    • Jednosmerné napätie 12V – 18V (2,22A)
  • Rozmery:
    • v zloženom stave: 507 x 368 x 47 mm
    • rozložený: 1696 x 507 x 4 mm