Reťazová lišta - 16D325R15S
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Lišta 16" 325" 1,5 mm
K reťazovým pílam HECHT:
  • HECHT 45
  • HECHT 50
  • HECHT 56
  • HECHT 58
  • HECHT 944
  • HECHT 945
  • HECHT 946
  • HECHT 946 T
  • HECHT 947
  • HECHT 951
  • HECHT 953
  • HECHT 957
  • HECHT 958
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: HE-16D325R15S
Reťazová lišta - 16D325R15S
Rýchle dodanie tovaru do 24 hodín
Rýchle dodanie
expedujeme do 24 hodín
Kvalifikovaní odborníci na záhradnú techniku
Kvalifikovaní odborníci
na záhradnú techniku
Originálna lišta HECHT k reťazovým pílam. 16" 325" 1,5 mm