Napájacia stanica, powerbanka DEDRA DEZS0600
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: DEDRA
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: DEZS0600
Značka: DEDRA
Napájacia stanica DEDRA 600W
DOPRAVA ZADARMO
Rýchle dodanie tovaru do 24 hodín
Rýchle dodanie
expedujeme do 24 hodín
Kvalifikovaní odborníci na záhradnú techniku
Kvalifikovaní odborníci
na záhradnú techniku
Slúži predovšetkým ako núdzový zdroj napájania počas výpadku prúdu. Stanica je kompatibilná so všetkými sieťovými zariadeniami do 600 W, čo umožňuje používateľom napájať zariadenia ako smartfóny, fotoaparáty, notebooky a televízory. Táto stanica je tiež užitočná na dlhšie cesty alebo rôzne výlety, ako je kempovanie alebo outdoorové dobrodružstvá.
Vlastnosti elektrárne DEDRA DEZS0600:
  • Sínusový priebeh výstupného napätia
  • Funguje so všetkými sieťovými zariadeniami do 600 W
  • Možnosť nabíjania pomocou solárneho panela
  • Funkcia štartovania motora [12V]
  • Množstvo bezpečnostných prvkov:
    •  pred opätovným nabitím
    •  proti nadmernému vybíjaniu
    •  proti poklesom napätia
    •  pred výpadkom prúdu
    •  ochrana proti skratu
    •  tepelné
  • LED osvetlenie [12W LED stále svietiace/blikajúce/SOS]
  • LCD displej
  • Obsah sady:
    •  sieťová nabíjačka - 1 ks.
    •  nabíjačka do auta s 12V zásuvkou pre zapaľovač cigariet
Technické údaje elektrárne DEDRA DEZS0600:
  • Menovitý výkon: 600 W
  • Špičkový výkon: 1200 W
  • Typ vstavanej batérie: LiFePO4
  • Kapacita batérie: 640 Wh/50 Ah/12,8 V
  • Parametre nabíjania batérie: DC 12-30V, max. 5,4A
  • Parametre nabíjania cez fotovoltaický panel: 12 – 30 V
  • Čas úplného nabitia: DC: 8~9 hodín
  • Výstupné porty USB:
    •  1x USB-C 5V-20V [3A]
    •  2x USB 5V [2,4A]
    •  1xQC3.0 [5V-12V max. 3A]
  • Výstupné porty AC: 2x230V ~ 50Hz
  • Výstupné porty DC: 2x12-30V/10A
  • LED osvetlenie: 12W
  • Prevádzková teplota: od -20 ℃ do +55 ℃