Napájacia stanica, powerbanka DEDRA DEZS0300 300/500 W
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: DEDRA
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: DEZS0300
Značka: DEDRA
Napájacia stanica DEDRA DEZS0300 300/500 W
DOPRAVA ZADARMO
Rýchle dodanie tovaru do 24 hodín
Rýchle dodanie
expedujeme do 24 hodín
Kvalifikovaní odborníci na záhradnú techniku
Kvalifikovaní odborníci
na záhradnú techniku
Vlastnosti elektrárne DEDRA DEZS0300:
  • Sínusový priebeh výstupného napätia
  • Funguje so všetkými sieťovými zariadeniami do 300 W
  • Množstvo bezpečnostných prvkov:
    • pred opätovným nabitím
    • proti poklesom napätia
    • ochrana proti skratu
    • preťaženie
    • tepelné
  • Kompaktný, ľahký dizajn
  • Nízka hmotnosť zariadenia
  • LED osvetlenie [4W LED stále svietiace/blikajúce/SOS]
  • Obsah sady:
    • sieťová nabíjačka - 1 ks.
    • Adaptér do zásuvky 12V - 1 ks.
Technické údaje elektrárne DEDRA DEZS0300:
  • Menovitý výkon: 300 W
  • Špičkový výkon: 500 W
  • Typ vstavanej batérie: Li-ION
  • Kapacita batérie: 296 Wh/20 Ah/14,8 V
  • Parametre nabíjania batérie: DC19V/3A
  • Parametre nabíjania cez fotovoltaický panel: MPPT, 18V~22V/3A Max
  • Čas úplného nabitia: DC: 7~8 hodín
  • Výstupné porty USB:
    • 1x USB 5V [1A]
    • 1x USB 5V [2A]
    • 1x USB 5V [3A]
    • 2xQC 3.0 (5-12V 3A 18W)
  • Výstupné porty DC: 2x12-16,5V / 10A
  • Výstupné porty USB-C:
    • 1x18W [5-12V 3A]
    • 1x27W [5-12V 3A]
  • Prevádzková teplota: -10 ℃ - 40 ℃
  • Hmotnosť: 2,85 kg
Dokončenie:
  • Elektráreň
  • Sieťová nabíjačka (1 ks)
  • 12V adaptér do zásuvky (1 ks)