Vážení zákazníci, neustále sa snažíme robiť náš web lepším. Aj preto používame súbory cookies. Svojim súhlasom s ich používaním nám pomôžete zdokonaliť služby, ktoré vám denne poskytujeme. Ďakujeme.

Úvod » ZVOĽTE KATEGÓRIU » Záhradná technika » Vysávače a fukary » Motorový fukár - vysavač HECHT 9280


        

Motorový fukár - vysavač HECHT 9280

TOP PRODUKT DOPRAVA ZDARMA

NIE JE SKLADOM

 

Dostupnosť: Nie je na sklade
Číslo produktu: 9280
naša cena bez DPH : 123,33 EUR
naša cena s DPH (20 %):
147,99 EUR

Popis tovaru

Výhody:

  • Veľmi jednoduchá a rýchla prestavba na plnohodnotný vysávač a alebo fukár
  • Ľahko vyprázdniteľný vak s veľkým vysýpacím otvorom z kvalitného materiálu
  • Plnohodnotné silné fúkanie a účinné sanie oproti kombinovaným strojom, bez nutnosti prestavby
  • Pomocný remeň pri vaku na rameno
  • Veľmi dobre vyvážená jednotka pre prácu jednou rukou

HECHT 9280 je kombinovaný fukár / vysávač. Zmena režimu fúkania / vysávania sa vykoná jednoduchou prestavbou výmeny hubíc a pripojenia zberného vaku. Pre ľahký štart je motor vybavený sýtičom, štart je vykonávaný klasicky pomocou štartovacej šnúry.

V režime vysávača je lístie nasávané veľkou hubicou k oceľovým mulčovacím nožom umiestneným pred turbínou, ktoré značne redukujú objem nasávaného materiálu. Vak je opatrený ramenným popruhom, ktorý nesie celú hmotnosť vysatého lístia, ruky preto nie sú pri práci toľko namáhané. Spojenie medzi vakom a vysávačom je riešené pomocou kolena, ktoré umožňuje vysávaču relatívne voľný pohyb.

Režim vyfukovania umožní sfúkať rýchlo lístie z veľkých plôch na hromadu, vrátane upratovania lístia, v ktorom sa nachádzajú tvrdé predmety, ako sú orechy, kamienky, alebo kúsky konárov, ktoré by mohli vysávač pri nasávaní poškodiť. Vyfukovačom je možné vyfúkať aj prach a nečistoty z chodníkov, zle dostupných zákutia, posekanú trávu z ciest a v zime si ľahko poradí aj s čerstvo napadaným snehom. Pri práci s vyfukovačom je nutné si uvedomiť, že prúd rýchleho vzduchu môže niektoré predmety odmrštiť veľkou rýchlosťou, preto je dôležité pracovať s opatrnosťou. Je dôležité zabezpečiť, aby v blízkosti neboli zasiahnuté žiadne ďalšie osoby a používať pracovné pomôcky, ako sú napríklad ochranné okuliare.

Parametre

motor Hecht 2-taktný
výkon (HP) 1
hmotnosť (kg) 4,5
výkon (kW) 0.8
typ pohonu spalovací benzínový motor
YTRjN