Vážení zákazníci, neustále sa snažíme robiť náš web lepším. Aj preto používame súbory cookies. Svojim súhlasom s ich používaním nám pomôžete zdokonaliť služby, ktoré vám denne poskytujeme. Ďakujeme.

Úvod » HECHT » Kosačky na trávu » motorové kosačky HECHT » Motorová kosačka HECHT 546 SX


        

Motorová kosačka HECHT 546 SX

doprava zdarma

nie je skladom

 

Dostupnosť: Nie je na sklade
Číslo produktu: 0021
naša cena bez DPH : 174,92 EUR
naša cena s DPH (20 %):
209,90 EUR

Parametre

motor HECHT OHV
hmotnosť (kg) 32
doporučená plocha (m2) 1000
nastavenie výšky (mm) 25 - 65
centrálne nastavenie výšky kosen áno
guličkové ložiská áno
pojazd áno
skelet kovový
edge cutting nie
nastavenie výšky rukoväte nie
mulčovacia sada v cene nie
kryt bočného vyhadzovanie v cene nie
čistenie pracovného priestoru nie
záber (cm) 46
obsah (cm3) 135
výkon (HP) 4,5
kôš (l) 55
 
 
 
 
Popis tovaru

Kosačka s pojazdom HECHT 546 SX je odolná kosačka k pravidelnej údržbe menších a stredných záhrad do rozlohy 1000 m 2. Jej základom je robustný oceľový skelet osadený motorom HECHT OHV s výkonom 4,5 HP a obsahom 135 cm3, ktorý poháňa rotačný oceľový nôž so záberom 46 cm. O pohyb sa starajú kolesá uložená na guličkových ložiskách, ktorých zmenou polohy pomocou jedinej páky možno voliť výšku zdvihu v rozsahu od 25 až 65 mm.

Cez masívne spracovane kosačka váži len 32 kg. Pre zachytávanie pokosenej trávy slúži 55 l kôš z plastu a odolnej textílie, ktorý je pre lepšiu kontrolu stavu naplnenia opatrený kontrolnou klapkou. Táto klapka vďaka zmenám v prúdení vzduchu v závislosti na naplnení koša mení svoju polohu a tak má obsluha vždy prehľad o obsahu koša. Pevne uchytená rukoväť je vďaka použitiu krídlových matíc ľahko zložiteľná a nájdete na nej ľahko dostupné všetky hlavné ovládacie prvky kosačky. Príjemné je polstrované madlo zmierňujúce prenášanie vibrácií, poteší aj panel s niekoľkými úložnými priestormi napríklad pre kľúče alebo nápoj.

(Údaje o výkonoch motorov sú merané pri 3600 ot / min -1 . Tento výkon stroj pri bežnom používaní nedosiahne. Pre úspešné porovnanie výkonu motora použite údaj o obsahu a type motora.)

Náhradný nôž:
DY0608-12 

ZmMzMDI